Alfa Rx

Son başvuru tarihi: 27 Mart 2020

Konuşmak istediğin konuyu seç: Yarışmanın ana teması “ALgı ve FArkındalık”tır. Yarışmacı adayları 17-19 nisan tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek olan ALFA Ulusal Eczacılık Kongresinde yer alan oturum konuları veya farkındalık yaratacak diğer konular hakkında sunumlarını hazırlayacaklardır.

Sunu özetini bize gönder: Yarışmacı adayları 27 Mart 2020 tarihine kadar birer özgeçmişini ve sunu özetlerini (bir ürün, fikir ya da projenin 150-200 kelimeyi aşmayacak şekilde ana hatlarıyla anlatılmasıdır) e-mail aracılığı ile bilimsel etkinlik departmanına ([email protected]) göndermeleri gerekmektedir.

Eğitim programına katıl: Kongrenin ilk günü yarışmaya hak kazanan öğrenciler için özel olarak hazırlanan eğitim programı ile; etkili sunum teknikleri, sunum hazırlama, topluluk önünde konuşma gibi konular hakkında eğitimler verilecektir.

Sunumunu Yap: Kongrenin ikinci günü yarışmacılar sunumlarını jüri üyelerine yapacak olup oylama sonucu belirlenen ilk 3 yarışmacı “ ALFA Rx Ödül Töreni”nde açıklanacaktır.

Ödülü kazan: Kongrenin üçüncü günü gerçekleştirilecek olan “ ALFA Rx Ödül Töreni”nde dereceye giren yarışmacılar açıklanacaktır. Yarışma birincisi, ödül töreninde kongre katılımcılarına sunum yapma şansı elde edecektir. 1.lik ödülü: 1000 TL 2.lik ödülü: 750 TL 3.lük ödülü: 500 TL